Z przyjemnością informujemy, że Bank Spółdzielczy w Siedlcu udostępnił Klientom możliwość składania wniosków o wypłatę świadczenia w programie „Rodzina 500+” w bankowości elektronicznej.

Klienci korzystający z bankowości elektronicznej mogą samodzielnie wypełnić formularz wniosku o świadczenie oraz wysłać wypełniony wniosek, bez konieczności wychodzenia z domu. Po wpłynięciu wniosku do Ministerstwa, będzie on przekazywany do lokalnych urzędów, które odpowiadać będą za merytoryczne rozpatrzenie wniosku.

Złożenie wniosku jest bezpłatne i nie wiąże się z koniecznością instalacji dodatkowych aplikacji czy oprogramowania.

Złóż wygodnie wniosek w Internet Bankingu Banku Spółdzielczego w Siedlcu!

Osoby, które nie posiadają rachunku w Banku Spółdzielczym w Siedlcu, a będą chciały skorzystać z możliwości złożenia wniosku za pośrednictwem naszego Banku mogą otworzyć rachunek w promocyjnej ofercie.

Konto 500+ przeznaczone jest dla Klientów, którzy otrzymują świadczenie wychowawcze "500+".

Charakteryzuje je:

- brak opłaty za otwarcie i prowadzenie konta

- bezpłatne wydanie karty płatniczej, 

- bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówkowe,

- szybki i łatwy dostęp do środków na koncie, dzięki karcie debetowej (wypłaty z bankomatu, w usłudze cashback oraz płatności za towary i usługi w sklepach ),

- ciągły dostęp do konta dzięki nowoczesnym kanałom dostępu: e-Banking (Internet Banking) i e-Banking mobilny.

Jesień mieni się kolorami, a Twoje konto – dodatkowymi zyskami! Oszczędzaj jesienią i wygraj nowego Vokswagena dzięki loterii lokat promocyjnych

Co sprawdza się najlepiej podczas długich, chłodnych jesiennych wieczorów? Ciepły koc, gorąca herbata i… lokata w Banku Spółdzielczym Siedlcu..

Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Siedlcu w okresie od 07 października do 31 grudnia 2019 r. otrzymasz atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 1,35 % /zmienne/ w stosunku rocznym.

Do szczęścia potrzebne są tylko 3 kroki:

  1. Zdeponuj w Banku Spółdzielczym w Siedlcu lokatę na kwotę minimum 500 złotych na okres 6 miesięcy. Pamiętaj, że każda wielokrotność tej kwoty  może pomnożyć Twoje szanse i zyski.
  2. Usiądź wygodnie w fotelu i rozkoszuj się każdą jesienną chwilą – Twoje pieniądze już pracują!
  3. Cierpliwie czekaj na swoją jesienną szansę. Może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie ?

Każdy, kto weźmie udział w nowej loterii promocyjnej może wygrać atrakcyjną nagrodę:

    nowy samochód Volkswagen T-Cross
    konsola Xbox + 3 gry
    soundbar Samsung
    multicooker Redmond
    torba podróżna Wittchen

Wszystkie szczegóły loterii promocyjnej „Lokata SGB (Jesień 2019)” znajdziesz w Regulaminie

 

Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej? Dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir teraz jest to możliwe. Z Express Elixir w ciągu nawet kilku sekund bezpiecznie przelejesz pieniądze z banku do banku, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok, także w weekendy i święta.

Dlaczego warto korzystać z przelewów natychmiastowych Express Elixir:

  • dostępność – przelew Express Elixir możesz zrobić przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w weekendy i święta,
  • szybkość – przelew Express Elixir realizowany jest natychmiast (transfer środków z banku do banku w większości przypadków trwa od kilku do kilkunastu sekund), dlatego to optymalne rozwiązanie w sytuacji, w której liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy,
  • prostota – wystarczy zalogować się do swojego konta bankowości elektronicznej i dokonać płatności,
  • wysoki limit transakcji – 50 000 zł,
  • bezpieczeństwo – operatorem systemu Express Elixir jest KIR – instytucja, która od 25 lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami.
  •  

Aby móc złożyć dyspozycję realizacji przelewu natychmiastowego, konieczne jest, aby bank odbiorcy przelewu był dostępny w systemie i realizował przelewy natychmiastowe*.

Jeśli chcą Państwo uzyskać wsparcie techniczne lub dowiedzieć się więcej na temat nowej usługi, zapraszamy do kontaktu z doradcą klienta lub do odwiedzin najbliższej Placówki Banku Spółdzielczego w Siedlcu.

*Lista banków realizujących przelewy natychmiastowe dostępna jest na stronie internetowej www.expresselixir.pl

Podkategorie

Polityka cookies

© 2014-2017 Bank Spółdzielczy w Siedlcu