Google Pay to płatności telefonem lub smartwatchem z systemem Android jeszcze szybsze i wygodniejsze niż płatność kartą. Dzięki aplikacji Google Pay, klienci Banku Spółdzielczego w Siedlcu mogą od teraz płacić w sklepach tradycyjnych poprzez zbliżenie smartfona do terminalu POS, w sklepach internetowych oraz w setkach aplikacji, bez konieczności wpisywania danych karty. Google Pay to prosty komfortowy i bezpieczny sposób płatności w sklepach i internecie: nie trzeba już nosić przy sobie karty ani gotówki.

Możesz  dodać do niego kartę wydaną w Banku Spółdzielczym w Siedlcu i płacić nią w sklepach stacjonarnych, środkach transportu publicznego, aplikacjach i stronach internetowych.

Aplikacja Google Pay działa na większości smartfonów z technologią NFC, na których zainstalowany jest system Android 4.4. KitKat lub nowszy.

Dodanie karty w Google Pay oraz informacje jak dokonywać płatności znajdziesz klikając baner poniżej.

 

G pay formaty internet 1920x500

Miło nam poinformować, że od dnia 20 sierpnia 2019r klienci Banku Spółdzielczego w Siedlcu, mogą korzystać z płatności mobilnych BLIK.

BLIK to usługa umożliwiająca:

  • dokonywanie szybkich i bezpiecznych płatności przy użyciu aplikacji PORTFEL SGB,
  • dokonywanie płatności w sklepach internetowych,
  • wypłatę gotówki w bankomatach oznaczonych logo BLIK.
  • płatności dokonuje się za pomocą jednorazowych 6-cyfrowych kodów BLIK które wyświetlane są w aplikacji po zalogowaniu.

Płatności BLIK mogą być wykorzystywane tylko na terenie Polski w miejscach które są oznakowane znakiem towarowym BLIK.
Usługa dostępna jest dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych, wyłącznie do rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych oraz rachunków bieżących/pomocniczych.

WAŻNE!!!!!!!

Klient musi posiadać ważną kartę debetową wydaną do rachunku do którego chce mieć wydanego BLIKA. Karta jest niezbędna do aktywacji Portfela SGB. Dopiero gdy masz aktywny portfel SGB możesz dodać BLIKA za pomocą identyfikatora BLIK.


Uruchomienie BLIK

  • Klient składa w placówce Banku wniosek o nowy instrument płatniczy, wskazując na nim BLIKA,
  • Pracownik Banku w wprowadza wniosek do systemu Karty SGB,
  • Po poprawnym wprowadzeniu wniosku zostanie wygenerowany 16 – cyfrowy Identyfikator BLIK,
  • Pracownik Banku przekazuje klientowi Identyfikator BLIK który wraz z instrukcją aktywacji, znajduje się na Potwierdzeniu wygenerowania Identyfikatora BLIK, na potrzeby aktywacji usługi „BLIK”,
  • Klient za pomocą Identyfikatora BLIK aktywuje płatności w aplikacji PORTFEL SGB.

Proces aktywacji BLIKA oraz informacje jak działa BLIK znajdziesz klikając baner poniżej.

SGB BLIK 1920x500

bankowosc dla najmlodszych

Bankowość dla najmłodszych jest nową funkcjonalnością programu Internet Banking. W ramach rachunku rodzica pozwala dzieciom gromadzić oszczędności w elektronicznych skarbonkach poprzez aplikację instalowaną na urządzeniach mobilnych (telefony typu smartfon lub tablety).

Uruchomienie skarbonek wymaga zainstalowania na urządzeniu (smartfon, tablet) aplikacji Novum-13, która jest dostępna dla systemu Android na stronie sklepu Google Play oraz dla systemu iOS na stronie sklepu App Store.

Bankowość dla najmłodszych to połączenie zabawy z nauką oszczędzania i zarządzania gromadzonymi pieniędzmi. Pomaga uczyć odpowiedzialności i systematyczności, wprowadza w świat bankowości internetowej. Aplikacja umożliwia dzieciom w łatwy sposób zakładać skarbonki, nazywać je i wyróżniać grafiką, ustalać cel gromadzenia gotówki, datę zakończenia oszczędzania i wymaganą kwotę do zaoszczędzenia. Aktywność dziecka nagradzana jest promocyjnymi gwiazdkami i pucharami.

Aby korzystać z aplikacji, po jej zainstalowaniu, musi być ona aktywowana i skonfigurowana przez rodzica wg wyświetlanej w programie instrukcji. Należy założyć profil i powiązać go z kontem rodzica.

Instrukcja uruchomienia

instrukcja użytkownika

Oszczędzaj i wygrywaj – zimowa loteria promocyjna lokat terminowychlokata_zima_240x240.jpg

Wybierz lokatę, która zapewni Ci nie tylko zysk, ale również da szansę na wygranie cennych nagród. Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Siedlcu w okresie od 7 stycznia do 29 marca 2019 r. otrzymasz atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 1.40% (zmienne) w stosunku rocznym, a ponadto możesz wygrać nowy samochód Opel MOKKA X i inne super nagrody

W loterii wezmą udział lokaty 6-miesieczne określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, na których zostanie ulokowane minimum 500 zł. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa Twoją szansę na nagrody i pomnaża Twój zysk.

Polityka cookies

© 2014-2021 Bank Spółdzielczy w Siedlcu