Wspólnie z SGB wspieramy ogólnopolskie wyzwanie ,,RakReaton”. Pomóż nam pokonać milion kilometrów w słusznym celu! RakReaton to ogólnopolskie wyzwanie, które jest częścią Kampanii Złotej Wstążki. Jej organizatorem jest Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Wspieramy działania fundacji i zwiększamy szanse dzieci i nastolatków na walkę z rakiem.

Serdecznie zachęcamy Państwa do przyłączenia się do wyzwania! Cel jest jeden: chcemy pokonać we wrześniu milion kilometrów. Jeśli nam się to uda, wybrani partnerzy przekażą 120 000 złotych na leczenie dzieci i nastolatków chorych na raka. Do RakReatonu możesz dołączyć w dowolnym czasie od 1 do 30 września.

Liczy się każdy wysiłek fizyczny – spacer, nordic walking, bieg, jazda na rowerze. Niech nasza aktywność we wrześniu nabierze dodatkowego sensu – wystarczy pobrać aplikację Activy i dołączyć z nami do wyzwania! Ruszasz się, kiedy masz na to ochotę. Nie musisz nigdzie deklarować swoich zamiarów, ale pamiętaj, że im więcej aktywności, tym lepszy wynik ogólnego wyzwania!

RakReaton banki 4

© 2014-2021 Bank Spółdzielczy w Siedlcu