SGB debetowe Visa jesien 240x240

Rozpoczęła się sprzedaż premiowa dla klientów, którzy od 8 października do 16 listopada zdecydują się zamówić kartę Visa do konta lub kartę kredytową Visa. Taka decyzja, połączona z używaniem karty, zostaje nagradzana upominkiem. Klient indywidualny zostanie nagrodzony  ciepłym kocem, jeżeli zamówi kartę debetową, bądź  słuchawkami bezprzewodowymi, jeżeli zamówi kartę kredytową. Dla klienta instytucjonalnego upominkiem jest termos w zestawie z kubkiem. Ilość nagród ograniczona.

Aby wziąć udział w promocji, należy w okresie od 8 października do 16 listopada podpisać umowę o wydanie jednej z kart płatniczych Visa i dokonać nią transakcji na łączną kwotę minimum 150,00 zł do dnia 30 listopada 2018 roku.

Regulamin Promocji

 

jesien 240x240Zysk i nagrody idą w parze

Jesienna lokata z nagrodami

 

Wybierz lokatę, która zapewni Ci nie tylko zysk, ale również da szansę na wygranie cennych nagród. Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Siedlcu w okresie od 1 października do 21 grudnia 2018 r. otrzymasz atrakcyjne oprocentowanie w wysokości WIBID 1M - 0,04 tj. 1.40% w stosunku rocznym, a ponadto możesz wygrać nowy samochód Kia Stonic i inne super nagrody.


W loterii wezmą udział lokaty 6-miesieczne określone w Regulamin Loterii Promocyjnej, na których zostanie ulokowane minimum 500 zł. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa Twoją szansę na nagrody i pomnaża Twój zysk.

Nowość na kartę bez limitu, video, rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych Klientów T-Mobile z taryfą Frii do skorzystania z oferty T-Mobile na kartę VIDEO BEZ LIMITU DANYCH. Oferta dostępna w dwóch wariantach:

1.    5 zł / 5 dni
2.    30 zł / 30 dni,

Każda z opcji obejmuje:

•    nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne,
•    nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich,
•    pakiet danych, (odpowiednio 1GB lub 10GB)
•    przedłużenie ważności konta o 365 dni
•    oraz unikalna usługa: Supernet Video

Aby aktywować pakiet:

1. Za 5 zł, co 5 dni - Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 1 GB Wpisz *150*161*2# [zielona słuchawka].

2. Za 30 zł, co 30 dni- Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 10 GB  Wpisz *150*150*2# [zielona słuchawka]

Aktywacja Oferty nastąpi niezwłocznie od momentu zlecenia aktywacji i zostanie potwierdzona wiadomością SMS.

Opłata za korzystanie z Oferty naliczana jest cyklicznie ( co 5 lub 30 dni) i pobierana jest z góry od daty jej aktywacji.

Oferta skierowana do Klientów oferty T-Mobile na kartę z taryfą Frii. Aby sprawdzić swoją taryfę wpisz *100# [zielona słuchawka]. Jeśli masz inną taryfę w T-Mobile na kartę przejdź na taryfę Frii kodem *100*811# [zielona słuchawka].     

Uwaga: Dotychczasowe popularne oferty „Bez limitu za 1zł dziennie” oraz „Bez limitu za 25zł, co 30 dni” będą nadal dostępne.

Oferta dostępna od dnia 06.06.2018 r. do jej wycofania.

 

Szczegóły w regulaminach:
Warunki Oferty Promocyjnej „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 1 GB za 5 zł” dla Użytkowników T-Mobile na kartę

Warunki Oferty Promocyjnej „Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 10 GB za 30 zł” dla Użytkowników T-Mobile na kartę

Prowadzenie firmy jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek - nowoczesny i wygodny pakiet dla firm WIELE ZA NIEWIELE, w ramach którego za 10 złotych miesięcznie otrzymasz:

ik1    otwarcie i prowadzenie rachunku firmowego

ik2    kartę zbliżeniową Mastercard

ik3    aplikację mobilną Portfel SGB

ik4    pomoc w razie awarii ogumienia, braku paliwa lub wypadku w ramach Assistance

Dodatkowo możesz skorzystać z:

ik5    darmowego terminala płatniczego w ramach programu Polska Bezgotówkowa

ik6    rabatu na paliwo 9gr/l za 1 zł netto miesięcznie z kartą FLOTEX

Regulamin Promocji

 

Najbardziej wyczekiwany konkurs lata właśnie się rozpoczął!

Każde doładowanie kwotą od 5 zł może walczyć o 30 000 zł lub voucher na wakacje od Travel Planet . W konkursie do wygrania również telefony i doładowania konta głównego. Do zgarnięcia łącznie 337 nagród!

Zasady konkursu:
•    Doładuj konto w Orange poprzez serwis transakcyjny Banku, aplikację mobilną lub za pośrednictwem strony doładowań operatora.
•    Odpowiedz na proste pytanie - Jaki jest Twój przepis na wakacje marzeń z Orange ?
•    Wypełnij poprawnie i prześlij formularz zamieszczony na stronie konkursu.
•    Jeśli wygrasz – skontaktujemy się z Tobą!

Do wygrania wspaniałe nagrody:
•     1 x 30 000 zł w gotówce lub voucher do wykorzystania na Travel Planet;
•     3 x telefon IPhone X;
•     3 x telefon Huawei P20;
•    30 x telefon Huawei P20 lite
•    Doładowanie konta głównego numeru biorącego udział w konkursie kwotą 30 zł.

Szczegóły w regulaminie konkursu oraz na stronie www.wakacjezorange.pl
Konkurs trwa od 01.08. 2018 r. do 30.09.2018 r.

Podkategorie

© 2014-2017 Bank Spółdzielczy w Siedlcu